Způsoby platby

Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě Adrop.cz jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). Cena neobsahuje poštovné.

U objednávky ve výši 5.000 Kč a více zákazník navíc neplatí žádné poštovné v rámci ČR!

Možnosti placení

Mohlo by Vás zajímat: Způsoby doručení

Platba platební kartou

V našem e-shopu můžete využít komfortního způsobu platby za zážitky prostřednictvím platební karty. Tento způsob placení zajišťuje společnost GOPAY, která má na starost celý proces (ověřování, billing, clearing), takže citlivé údaje, jako např. číslo vůbec neprochází přes náš systém. Ochranu garantuje 3D Secure řešení. Platba kartou je možná i na naší prodejně v Liberci.

Platba dobírkou  

Zážitek můžete samozřejmě zaplatit také až při dodání balíčku na dobírku kromě osobního odběru na Slovensko a doručení na Slovensko.

Platba bankovním převodem

Zážitek zaplatíte před zasláním na základě vystavené zálohové faktury, která je Vám vystavena automaticky. Zážitek Vám bude odeslán na základě přijaté úhrady. Společně s poukazem obdržíte fakturu (daňový doklad). 

Rychlý on-line převod přes internetové bankovnictví                                                           

Rychlý on-line převod můžete používat, pokud jste klientem některé z těchto bank:

Tento způsob platby je téměř identický jako běžný bankovní převod. Je však pohodlnější a rychlejší, protože příkaz k úhradě již je předvyplněný ve vašem internetovém bankovnictví. Tuto platbu vidíme v pracovní době na svém účtu prakticky okamžitě a můžeme tak rychleji posílat zážitek.

Hotově na pobočce

Zážitek můžete uhradit na více jak 70 výdejních místech po celé ČR i SR -  Seznam výdejních místNa adrese naší prodejny: Na Rybníčku 387/6, 46002 Liberec 3 lze platit hotově i platební kartou. Ukázat prodejnu na Mapy.cz.   

Kartou na pobočce

Zážitek můžete uhradit kartou na naší prodejně na adrese: Na Rybíčku 387/6, 46002 Liberec 3. Ukázat prodejnu na Mapy.cz

Šeky cheque déjeuner

Jste-li držitelem šeků chèque déjeuner, tak zážitek můžete uhradit i tímto způsobem. Buď v rámci osobních odběrů na naší prodejně: Na Rybníčku 387/6, 46002 Liberec 3 nebo pošlete požadovanou nominální hodnotu šeků na naší adresu cenným psaním a na základě toho Vám obratem pošleme vybraný zážitek na uvedenou adresu. Ukázat prodejnu na Mapy.cz.

Platba bankovním převodem v EUR

Při zvolené variantě platby převodem v EUR Vám bude zaslána faktura naším pracovníkem na uvedený email v pracovní době podle aktuálního kurzu ČNB. Po připsání částky na náš účet Vám bude odeslána zásilka na Vaší adresu podle zvolené dopravy. 

484 800 980

(po - pá 8-20)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena