Způsoby doručení

Vždy se snažíme doručit zážitek našim zákazníkům co nejdříve. U přepravy službou PPL je garantováno doručení do druhého pracovního dne (při objednání v pátek, doručení v sobotu), pokud je objednávka učiněna do 12.00 hodin.

Mohlo by Vás zajímat: Způsoby platby

 

Expresní balíková služba PPL

Objednávka odeslána v pracovní den do 12:00 vám bude doručena následující pracovní den v dárkovém balení. V případě objednávky uskutečněné v pátek do 12:00 hodin vám bude objednávka doručena v sobotu.  Objednávka odeslaná po 12. hodině vám bude doručena druhý pracovní den od objednání.  

  • doručení následující den po odeslání
  • řidič vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení, výši dobírky a další případné náležitosti
  • zásilku vám standardně doručíme v rozmezí 8–18 hodin v pracovní dny (přesnou dobu doručení nelze ovlivnit, ale lze ji upřesnit po kontaktu s řidičem). V případě nezastižení vám zanecháme oznámení a balík se pokusíme doručit ještě jednou následující pracovní den
  • možnost sledování zásilky on-line

V případě, že si zadáte platbu převodem, objednávku vám zasíláme až po připsání platby na náš účet.

Reklamace poškozené zásilky

Příjemce je povinen upozornit na zřejmé nebo na povrchu zásilky poznatelné poškození nebo zřejmé a vně poznatelné částečné ztráty zásilky ihned po převzetí zásilky. Pokud poškození zásilky není patrné v okamžiku dodání, je možné ji reklamovat ve lhůtě dvou pracovních dní po jejím dodání (zásilka musí být předložena ve stavu, ve kterém byla dodána a musí být doloženo, že k jejímu poškození nebo k úbytku jejího obsahu nedošlo až po dodání). Zásilky, u nichž byla závada patrná již při dodání a které nebyly ihned reklamovány, nebude již později možno reklamovat.

Epoukaz

Potřebujete-li dárek ihned a stačí Vám pouze certifikát, tak Epoukaz je ideální variantou pro Vás. Ušetříte peníze za poštovné i čas. Po odeslání objednávky Vám bude v potvrzovacím emailu zaslán certifikát s blahopřáním a jménem obdarovaného. Tento certifikát stačí pouze vytisknout a předat obdarovanému. U tohoto expresního doručení Epoukazu je možnost platby kartou, převodem nebo on-line převodem přes internetové bankovnictví. Při platbě kartou a on-line převodem Vám Epoukaz přijde ihned v potvrzovacím emailu, při platbě převodem Vám certifikát bude zaslán po připsání částky na náš účet v pracovní době.

Osobní odběr

Objednaný zážitek si můžete vyzvednout také osobně na více než 70 odběrných místech po celé ČR i SR smluvní společnosti zásilkovna.cz. Když objednáte zážitek v pracovní době do 12. hodin, tak si budete moct vyzvednout zážitek na našich výdejních místech druhý pracovní den po objednávce. Objednávka zrealizovaná po 12. hodině do 3 pracovních dnů. Seznam výdejních míst. Zážitky si můžete také vyzvednout na adrese naší prodejny: Na Rybníčku 387/6, 46002 Liberec 3 v pracovní dny 9-12.00 a 13-17.00, kde Vám bude objednávka vyřízena na počkání. Pro rychlejší vyřízení je i v případě osobního odběru v prodejně společnosti ideální objednat zážitek předem na e-shopu. Ukázat prodejnu na Mapy.cz  

Doručení na Slovensko

Pokud učiníte objednávku do 12. hodiny, tak Vám doručíme zážitek po celém Slovensku do dvou pracovních dnů. Objednávka zrealizovaná po 12. hodině do 3 pracovních dnů. U slovenské objednávky je nutné platit bankovním převodem nebo kartou.

Ceník dopravného

Hodnota objednávky 0 - 4.999 Kč

Způsob dopravy

Expresní balíková
služba PPL

Epoukaz

Osobní odběr ČR/SR /Liberec - prodejna

Balíková služba DHL na Slovensko

Forma platby

Dobírka

100 Kč

Nelze

65 Kč/nelze/nelze

Nelze

Bankovní převod

75 Kč

0 Kč

65 Kč/90 Kč/0 Kč

200 Kč

Ostatní

75 Kč

0 Kč

65 Kč/90 Kč/0 Kč

200 Kč

Hodnota objednávky 5.000 a více Kč

Způsob dopravy

Expresní balíková
služba PPL

Epoukaz/sleva

Osobní odběr ČR/SR/Liberec - prodejna

Balíková služba DHL na Slovensko

Forma platby

Dobírka

0 Kč

Nelze

0 Kč

Nelze

Bankovní převod

0 Kč

0 Kč

0 Kč

100 Kč

Ostatní

0 Kč

0 Kč

0 Kč

100 Kč

  • Cena dopravy je včetně DPH 21%

484 800 980

(po - pá 8-20)

Zůstaňte s námi v kontaktu

Copyright © 2005-2024 Adrop s.r.o - Všechna práva vyhrazena